SG73P1ETTP3R0J
MFR.Part #
SG73P1ETTP3R0J
JLCPCB Part #
C4337789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS