RN73H1JTTD6571C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6571C50
JLCPCB Part #
C4165096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS