SG73P2BTTD1R1G
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R1G
JLCPCB Part #
C4078828
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS