SG73P1ETTP34R8F
MFR.Part #
SG73P1ETTP34R8F
JLCPCB Part #
C4028096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS