SG73P1JTTD4423D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD4423D
JLCPCB Part #
C4271778
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS