RR0510P-1650-D
MFR.Part #
RR0510P-1650-D
JLCPCB Part #
C4142964
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS