SG73P1ETTP33R2F
MFR.Part #
SG73P1ETTP33R2F
JLCPCB Part #
C4026318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS