HV732ARTTD3573D
MFR.Part #
HV732ARTTD3573D
JLCPCB Part #
C6967332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS