RN73H2ATTD1842F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1842F50
JLCPCB Part #
C2519696
Description
125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS