SG73P1ETTP3322F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3322F
JLCPCB Part #
C3925707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS