SG73P1ETTP3090F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3090F
JLCPCB Part #
C4156510
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS