RK73G2ARTTD80R6D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD80R6D
JLCPCB Part #
C6181818
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS