ERJ-H2RD2151X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2151X
JLCPCB Part #
C6191821
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS