SG73P1ETTP3092F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3092F
JLCPCB Part #
C3926744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS