SG73P1ETTP3002D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3002D
JLCPCB Part #
C4266974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS