SLR1TTE2552D
MFR.Part #
SLR1TTE2552D
JLCPCB Part #
C4142785
Description
-55℃~+180℃ 1W 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS