SG73P1ETTP3000D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3000D
JLCPCB Part #
C4203470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS