SG73P1ETTP2R80F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2R80F
JLCPCB Part #
C4267645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS