SG73P2BTTD512J
MFR.Part #
SG73P2BTTD512J
JLCPCB Part #
C4340629
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS