RK73H3ATTE21R5D
MFR.Part #
RK73H3ATTE21R5D
JLCPCB Part #
C2582866
Description
-55℃~+155℃ 1W 21.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS