RK73B1FRTTBL272J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL272J
JLCPCB Part #
C2582234
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS