SG73P1ETTP2152F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2152F
JLCPCB Part #
C4331258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS