RN73H1JTTD2772B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2772B10
JLCPCB Part #
C4315825
Description
100mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS