RN73H2ATTD1820B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1820B10
JLCPCB Part #
C2573613
Description
125mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS