SG73P1ETTP1782D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1782D
JLCPCB Part #
C4086984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS