RN73H1JTTD1241F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1241F25
JLCPCB Part #
C3982855
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS