HV732HTTE2555F
MFR.Part #
HV732HTTE2555F
JLCPCB Part #
C4221970
Description
-55℃~+155℃ 25.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS