SG73P2E1RTTD4751D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4751D
JLCPCB Part #
C6295406
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS