SG73P1ETTP1652F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1652F
JLCPCB Part #
C4184003
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS