RN73H1ETTP7591F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7591F10
JLCPCB Part #
C2546004
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS