RN732ATTD1872B10
MFR.Part #
RN732ATTD1872B10
JLCPCB Part #
C4318476
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS