RQ73C1E16K5BTD
MFR.Part #
RQ73C1E16K5BTD
JLCPCB Part #
C2095257
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS