SG73P1ETTP1503F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1503F
JLCPCB Part #
C3960103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS