HV733ARTTE9104F
MFR.Part #
HV733ARTTE9104F
JLCPCB Part #
C5738857
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS