SG73P1ETTP1603F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1603F
JLCPCB Part #
C4072928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS