SG73P1ETTP11R5F
MFR.Part #
SG73P1ETTP11R5F
JLCPCB Part #
C4158971
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS