RN732ATTD68R0B25
MFR.Part #
RN732ATTD68R0B25
JLCPCB Part #
C186449
Description
100mW 150V 68Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS