RN731JTTD2202C10
MFR.Part #
RN731JTTD2202C10
JLCPCB Part #
C4003391
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS