SG73P1ETTP1180F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1180F
JLCPCB Part #
C4021014
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS