RN73R2BTTD1260F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1260F50
JLCPCB Part #
C4089894
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS