RN73R1ETTP6202F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP6202F25
JLCPCB Part #
C4326059
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS