RN73H2BTTD1742F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1742F50
JLCPCB Part #
C2545161
Description
17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS