RN73H2ETTD3791D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3791D10
JLCPCB Part #
C3927230
Description
250mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS