SG73P1ERTTP11R0F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP11R0F
JLCPCB Part #
C7359601
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS