SG73P1ERTTP515J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP515J
JLCPCB Part #
C5894172
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS