SG73P1ERTTP565J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP565J
JLCPCB Part #
C7359758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS