SG73P1ERTTP155J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP155J
JLCPCB Part #
C7310765
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS