RN73H2ETTD2181B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2181B10
JLCPCB Part #
C4135273
Description
2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS