SG73P1ERTTP430G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP430G
JLCPCB Part #
C5911065
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS