RN732BTTD7410F50
MFR.Part #
RN732BTTD7410F50
JLCPCB Part #
C3993803
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS